Verzachtende reinigingsmelk van Weleda
1 x 75 ml
Natrue Keurmerk
Deze rijke en romige reinigingsmelk is fijn voor de gevoelige huid. Milde amandel- en pruimenpitolie voeden en reinigen de huid zacht. De reiniging herstelt de natuurlijke vochtbalans van de huid.
Bijzonder milde reiniging
Voelt zacht en fris aan
Vegan reinigingsmelkAlle producten van Weleda worden gemaakt met respect voor mens, dier en natuur. Amandel Verzachtende Reinigingsmelk is vegan. Het Weleda vegan-label houdt in dat voor dit product geen dierlijke ingrediënten zijn gebruikt.
Hoe gebruik je het?Breng Amandel Verzachtende Reinigingsmelk ’s ochtends en ’s avonds op gezicht, hals en decolleté aan met een wattenschijfje of met de vingertoppen. Vermijd de oogcontouren. Verwijder vervolgens de melk met lauwwarm water of met een vochtig wattenschijfje.