Biologische Pikant Belegen Kaas van Bastiaansen1 x ± 10 kgBio-keurmerk
Als je kiest voor biologische kaas van Bastiaansen maak je een diervriendelijke keuze. De melk komt namelijk van koeien die minimaal 180 dagen per jaar, 8 uur per dag in kruidenrijk grasland lopen. Doordat zij veel vers gras en kruiden eten is de kaas op z`n lekkerst. Gouda Pikant is een pittige aromatische kaas die zijn romigheid, gedurende de minimaal 16 weken rijping, behouden heeft, maar door de natuurlijke rijping wel wat steviger van structuur gebleven is.
Deze biologische pikante 50+ kaas van Bastiaansen heeft vier maanden de tijd gekregen om te rijpen. Daarmee zit de kaas precies tussen de smaak in van een jong belegen en extra belegen kaas. De kaas is bereid met biologische koemelk en vegetarisch stremsel. De melk in deze kaas is afkomstig van diverse biologische veehouders in Nederland. Alle kazen van het merk Bastiaansen worden bereid met een vegetarisch stremsel en dragen het Vegetarisch Keurmerk.
Onze ronde biologische kaas is geprijsd op basis van een gemiddeld gewicht. Naarmate een kaas langer ligt, vermindert het gewicht en versterkt de smaak.
Wanneer het werkelijk gewicht sterk afwijkt, nemen wij voor verzending contact met u op.